O krok od Unibet Open! Wyjazd do Paryza za 700euro czekaja!

Wejściówka do gry w finale o pakiet na Unibet Open i podróż do Paryża o wartości 700 euro czekają!

Już w sobote (06/02/10) o godzinie 17:00 możesz walczyć o wejściówke do finałowych rozgrywek o pakiet na Unibet Open w Budapeszcie o wartości 2750 euro.Maria Poker skraca Wam drogę do walki o wyjazd na Unibet Open! Nie przegap tej szansy! Pamiętaj, że Polacy wygrywają większość naszych turnieji, możesz być o krok od podróży do Budapesztu w Marcu!

Szczegóły tutaj

A co powiesz na wyjazd do Paryż wart 700euro? Brzmi ciekawie? Szczegóły poniżej

ZAPRASZAMY!

TERAZ POKER !Turnieje tylko dla Polaków!

4 turnieje w tygodniu, 1 freeroll, 3 buy-in łączna pula to 2800PLN co tydzień! Polscy gracze to 80% Pokerzystów na portalu Maria i jako jedyni mają swoje turnieje!

Romantyczny weekend w Paryżu za 700 euro!

To takie proste! Grasz w pokera, dokonujesz depozytów na Maria Poker, teraz dla odmiany zdepozytuj minimum 10 euro na Maria Bingo między 8 a 14 lutego. Jeśli to będzie Twój pierwszy depozyt otrzymasz 100% bonus, czyli wpłacisz 10 euro a na Twoim końcie pojawi się 20 euro! To wystarczy na udział w losowaniu! Wykup chociaż jeden bingo bilet a po 14 lutym możesz przetransferować swoje pieniądze do portfela poker i wydać je na kolejny pokerowy turniej. Pamiętaj, jeśli zdecydujesz się na przetransferowanie środków z bingo utracisz bonus ale wciąż masz sowje prawdziwe pieniądze na końcie! Spróbuj, możesz wygrać wyjazd do Paryża lub wybrać gotówke 700 euro!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *